Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
A-cerumen

A-cerumen

A-cerumen to nowoczesny preparat do higieny uszu, dostępny w aptekach bez recepty. Całkowicie rozpuszcza zalegającą woskowinę uszną i zapobiega jej ponownemu gromadzeniu się. Nie wymaga płukania uszu, a dzięki stosunkowo gęstej konsystencji nie wylewa się z uszu.

 

A-cerumen jest dostępny w wygodnych i higienicznych ampułkach ze specjalną zatyczką, co pozwala na ponowne użycie ampułki do 24 godz. od jej otwarcia. Preparat jest polecany dla dorosłych oraz dzieci powyżej 30. miesiąca życia.

Przed zastosowaniem u niemowląt i małych dzieci należy zasięgnąć porady lekarza.

Słuch, obok wzroku, jest podstawowym zmysłem umożliwiającym komunikację z otoczeniem. Jego dobra kondycja zależy od wielu czynników. Niebagatelną rolę odgrywa odpowiednia higiena narządu słuchu, czyli uszu. Laryngolodzy informują, że nie przywiązujemy do niej wystarczającej wagi lub robimy to w nieodpowiedni sposób – patyczkami higienicznymi, które zamiast czyścić ucho przesuwają woskowinę w jego głąb i mogą nawet uszkodzić błonę bębenkową.

Bezpieczną higienę uszu umożliwia A-cerumen - łagodna, wodno-tłuszczowa emulsja. Preparat swoje skuteczne działanie zawdzięcza unikatowej formule, zwłaszcza aktywnym związkom, takim jak: dobrze tolerowany przez skórę zhydrolizowany kolagen o doskonałych właściwościach czyszczących, środki powierzchniowo czynne, łagodnie oczyszczające przewód słuchowy zewnętrzny oraz trietanoloamina, która zapobiega pęcznieniu roztworu hydrolizatu.

Regularne używanie A-cerumenu jest gwarancją prawidłowej higieny ucha, która jest równie ważna jak np. pielęgnacja jamy ustnej i powinna stać się stałym elementem codziennej higieny ciała. 

Cena A-cerumen za op. 4 ampułki x 2 ml to: ok 11,90 zł.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.