Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

Apteki Medyczne na rzecz niedożywionych dzieci

Apteki Medyczne - jedna z największych sieci aptek w Polsce - podpisała długoterminową umowę z Polską Akcją Humanitarną dotyczącą współpracy w ramach akcji dożywania dzieci „Pajacyk”. Współpraca będzie polegać przede wszystkim na bezpośrednim wsparciu finansowym programu pomocowego PAH przez sieć aptek Apteki Medyczne.

 

W ramach współpracy sieć Apteki Medyczne będzie wspierać Polską Akcję Humanitarną przekazując stałe wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na program „Pajacyk”. Program ten został przygotowany przez PAH z myślą o dożywaniu dzieci z całej Polski.

- Idea dożywiania dzieci z biednych rodzin, która przyświeca programowi „Pajacyk” , jest niezwykle bliska idei działalności Aptek Medycznych. W związku z tą sytuacją sieć Apteki Medyczne zdecydowała się na wspieranie właśnie tego programu – uzasadnia Rafał Szandecki - rzecznik prasowy spółki.

Apteki Medyczne oprócz bezpośredniej pomocy finansowej, umożliwiają również wspieranie programu „Pajacyk” swoim klientom. W ramach programu lojalnościowego prowadzonego w placówkach, klienci mogą przeznaczać zebrane przez siebie punkty na pomoc dla niedożywionych dzieci w całej Polsce.

- Polskie społeczeństwo nie pozostaje obojętne wobec problemu niedożywionych dzieci. Świadczyć może o tym fakt, że zamiana punktów w programie lojalnościowym na wspieranie programu „Pajacyk” cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród naszych Pacjentów - zapewnia Rafał Szandecki.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.