Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
Formoline L112

Formoline L112

Formoline L112 wykazuje wysoką zdolność wchłaniania tłuszczów, co wykazują niezależne badania. Składnik główny składa się z włókien ze skorupiaków zbudowanych z poliglukozaminy. Wchłaniają one istotne pod względem leczniczym ilości tłuszczu.

 

Laboratoryjna analiza ilościowa wykazała, że 1 g poliglukozaminy może w warunkach laboratoryjnych wiązać ponad 700 g tłuszczu pokarmowego. Zastosowanie substancji czynnej jest więc wskazane przede wszystkim wtedy, kiedy otyłość spowodowana jest tłustym odżywianiem się. Formoline L112 może wiązać tylko tłuszcze, nie wiąże zatem węglowodanów (zawartych w słodyczach czy napojach gazowanych) oraz alkoholu, więc pochodzące z nich kalorie są metabolizowane w naszym organizmie.

Dzięki właściwościom Formoline L112 możemy delektować się ulubionymi potrawami lub korzystać bez obaw ze stołówki pracowniczej. Po osiągnięciu docelowej wagi ciała można stosować Formoline L112 również dla ustabilizowania masy ciała.

Formoline L112 to wyrób medyczny do racjonalnego, zdrowego leczenia nadwagi. Wiąże tłuszcze i powoduje ich wydalanie poza organizm ograniczając ilość przyswojonych kalorii. Preparat może być przyjmowany przez długi czas, nie jest wchłaniany do komórek i nie powoduje zaburzeń metabolizmu. Skuteczność preparatu jest potwierdzona badaniami klinicznymi. Efekty widoczne po ok. 3-4 tygodniach stosowania. Dostępny w aptece bez recepty.

Wspomaga:

  • leczenie nadwagi,
  • kontrolowanie wagi ciała,
  • zmniejszenie przyswajania cholesterolu z pożywienia.

 

  • Cena Formoline L112 za op. 40 tab. to: ok. 80 zł
  • Cena Formoline L112 za op. 100 tab. to: ok. 159 zł

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.