Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla mężczyzn /
Liderin

Liderin - na potencję

Kłopoty z potencją dotykają mężczyzn w każdym wieku. Wszechobecny stereotyp partnera, który zawsze powinien stanąć na wysokości zadania, wcale nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia seksualnego. Wymaga ono szczególnej delikatności i odpowiedniej pielęgnacji, którą ułatwić może LIDERIN®, nowy suplement diety, poprawiający komfort życia seksualnego bezpiecznie, szybko i w dyskretny sposób.

 

Mała liczba zbliżeń

Gdy pojawiają się pierwsze kłopoty z potencją, zachowanie mężczyzn często bywa irracjonalne. Zaprzeczają istnieniu problemu, lekceważą go, unikają stosunków płciowych. Spada, czasem do zera, częstotliwość zbliżeń z partnerką. Pojawiają się pierwsze uniki: mężczyzna idzie spać później (lub wcześniej) niż partnerka, nagle przybywa mu pilnej pracy. Pogłębia się frustracja – jest w gorszym nastroju, podenerwowany. Partnerka, która najczęściej funkcjonuje jak bardzo czuły barometr – wyczuwa fałsz zachowania. Również po jej stronie narasta frustracja, rodzą się podejrzenia, niepotrzebne pytania: „Czy on mnie jeszcze kocha? Czy wciąż mu się podobam? A może on ma romans?”

Konsekwencją kłopotów na tle seksualnym u mężczyzn z zaburzeniami erekcji jest obniżona jakość życia, co ma negatywny wpływ na całokształt związku. Cierpienie psychiczne, spowodowane zaburzeniami erekcji, może być dotkliwsze niż problemy fizyczne związane z przewlekłą chorobą.

 

Suplementy na potencję

Pierwszą pomocą w takich przypadkach może być sięgnięcie po suplement diety, którego naturalne składniki polepszą jakość życia seksualnego, mogą wpłynąć na wydłużenie czasu trwania stosunku oraz zwiększenie siły erekcji: szybkie wsparcie, aby seks był udany. Jednym z takich preparatów jest, wchodzący właśnie na rynek, Liderin®, który zwiększa zdolność mężczyzny do uzyskania i utrzymania erekcji.

Tabletki Liderin® zawierają unikatowe, naturalne substancje: L-argininę i Pycnogenol®

 

Liderin®:

  • podnosi sprawność seksualną,
  • przywraca pewność siebie,
  • pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.

Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani, żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Potrzebują szybkiego wsparcia, aby odbyć udany stosunek płciowy.

Liderin - dawkowanie: 3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym, popić wodą.

  • Liderin® cena za 6 tab. to: ok. 59 zł.

Przeczytaj również:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

Forum - komentarze i opinie:

<
Autor: Robin , Data wysłania: 2011-11-10

Czy można Liderin łączyć z alkoholem? Lubię z moją panią popijać szampana albo drinki w czasie seksu.

Autor: Orkan , Data wysłania: 2011-11-10

Stary! Nie wiem jak z liderinem, ale normalnie alkohol raczej nie wpływa dobrze na potencję. Chyba lepiej zrobić drinka po stosunku.

>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.