Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
MaxiVision Total

MaxiVision Total

Zmęczone ciągła pracą przy komputerze oczy warto wspomóc poprzez stosowanie suplementu diety MaxiVision Total. To preparat łączący unikalny zestaw synergistycznie działających składników: wysokiej dawki luteiny (20 mg), nienasyconych kwasów omega-3 (DHA, EPA) w odpowiednich proporcjach i zeaksantyny oraz witamin i minerałów.

 

Luteina stanowi naturalny filtr ochronny siatkówki przed szkodliwym dla struktur oka promieniowaniem UVA i UVB generowanym między innymi przez światło słoneczne. Luteina i zeaksantyna odgrywają kluczową rolę w ochronie antyoksydacyjnej oka (wychwytują i neutralizują wolne rodniki, które odpowiadają m in. za uszkodzenie komórek w naszych oczach). Zadaniem nienasyconych kwasów omega-3 (DHA, EPA) jest ochrona błon komórkowych fotoreceptorów i innych komórek siatkówki oka, które decydują o prawidłowy funkcjonowaniu narządu wzroku. Jeszcze jedną zaletą MaxiVision Total, dzięki działaniu kwasów omega-3, jest ograniczenie prawdopodobieństwa wystąpienia zespołu suchego oka, poprzez dostarczenie optymalnej dawki substancji nawilżających gałkę oczną. Dodatkowo preparat jest wzbogacony o kompleks witamin i minerałów. Antyoksydanty, luteina, astaksantyna, cynk oraz selen korzystanie wpływają na funkcjonowanie oczu, chroniąc i regenerując ich strukturę. Dodatkowe przyjmowanie witaminy A, C i E pomaga w zachowaniu dobrego wzroku.

MaxiVision Total jest skierowany szczególnie do osób noszących okulary, a także do osób u których występuje ryzyko wystąpienia m.in. jaskry i zaćmy. Powinien być stosowany przez osoby należące do grup zawodowych, które przez charakter pracy lub środowisko, w jakim przebywają, są narażone na ich niekorzystny wpływ na zdrowie oczu.

Wygodna, doustna forma preparatu (wystarczy 1 kapsułka dziennie) poprawia komfort widzenia, będąc skuteczną formą profilaktyki zdrowia oczu.

Cena MaxiVision Total to: ok. 32 zł.

Przeczytaj także:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.