Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
O-KRILL 3

O-KRILL 3

Pozyskiwany z ekologicznych źródeł, czysty i nieprzetworzony olej z kryla arktycznego zawarty jest w  suplemencie diety O-Krill 3TM. Dostarcza on w pełni wchłanianą dzienną porcję niezbędnych kwasów EPA i DHA, których organizm ludzki nie potrafi samodzielnie wytworzyć oraz silnie działający przeciwutleniacz - astaksantynę, który nadaje kapsułkom rubinowy kolor.

Codzienne dawka oleju z kryla, zawartego w preparacie O-Krill 3TM, pozwala utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi i zabezpieczyć system sercowo-naczyniowy. Wspomaga rozwój i funkcjonowanie mózgu, zmniejsza stres oraz chroni siatkówkę oka przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych (UV). Dzięki tak szerokiemu spektrum działania preparat może być polecany osobom zapracowanym, którym ze względu na tempo życia trudno zadbać o zbilansowaną dietę. Nie pozostawia rybiego posmaku, co z pewnością docenią  dzieci w wieku powyżej 2 latoraz kobiet w ciąży, które miewają wyostrzony zmysł smaku.

Udo’s Choice® O-KRILL 3™ jest jednym z produktów całej linii polecanej przez Udo Erasmusa - światowej renomy autorytet w dziedzinie badań oddziaływania tłuszczów i olejów na zdrowie człowieka (Udo Erasmus: „Tłuszcze, które uzdrawiają.Tłuszcze, które zabijają". („Fats that Heal. Fats that Kill”).

O-Krill 3TM jest w pełni bezpieczny i posiada certyfikat Marine Stewardship Council (MSC) jako produkt pochodzący z łowisk ekologicznie czystych. Oznacza to przestrzeganie rygorystycznych zasad zrównoważonego połowu kryla, pozyskiwanego do produkcji preparatu. Żywy kryl trafia na pokład trawlera, gdzie natychmiast  jest przetwarzany w celu zachowania wszystkich składników odżywczych. Ocean antarktyczny,  z którego wyławia się kryla, uważany jest za najczystszy akwen świata, co dodatkowo zapewnia najwyższej jakości kwasy z grupy omega-3. Co więcej, każdy może sprawdzić, skąd dokładnie pochodzi kryl, z którego przygotowano preparat - dokładna lokalizacja połowów jest udokumentowana  i wskazuje ją numer partii na dnie każdego opakowania (dokładną lokalizację połowu kryla wykorzystanego do produkcji danej partii preparatu sprawdzić można na stronie www.okrill.pl)

O-Krill 3TM dostępny jest na www.suplementymbm.pl oraz w aptekach i sklepach zielarskich.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.