Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /

Procto Emorect

Procto Emorect

Coraz więcej osób cierpi na problemy z hemoroidami. Według danych WHO, problemy z guzkami krwawniczymi ma 50% osób powyżej 50 roku życia oraz trzy czwarte kobiet w ciąży i po porodzie. Problem w starszym wieku w równym stopniu dotyczy mężczyzn i kobiet.

 

Procto Emorect wspomaga gojenie hemoroidów oraz ochrania wrażliwą błonę śluzową odbytu, zapobiegając nawrotom choroby. Znacznie redukuje wczesne objawy jak:

  • ból,
  • pieczenie,
  • świąd i podrażnienia

oraz ułatwia regenerację uszkodzonej tkanki odbytu. Ma naturalny skład: zawiera kwas hialuronowy oraz ekstrakty roślinne z nagietka, aloesu, wąkroty azjatyckiej oraz drzewa herbacianego. Skuteczność preparatów z kwasem hialuronowym została potwierdzona badaniem klinicznym.

 

Kwas hialuronowy - wspomaga leczenie guzków krwawniczych

Ostatnio przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że kwas hialuronowy - naturalny budulec ciała (łatwo przyswajalny, dobrze tolerowany, nawilża, ochrania śluzówkę) stosowany miejscowo nie tylko łagodzi objawy bólu, ale również pieczenie, swędzenie, hamuje wysięki i powstawanie obrzęków, w tym także ułatwia gojenie się drobnych ran pękających żył odbytu.

 

Jak działa Procto Emorect?

Zawarty w czopku kwas hialuronowy z ekstraktami roślinnymi z nagietka, aloesu, wąkroty azjatyckiej oraz drzewa herbacianego, po uprzedniej aplikacji do kanału odbytu, łączy się z wydzieliną błon śluzowych tkanki, wiążąc jednocześnie wodę, w wyniku czego przybiera postać lepkiego żelu. Utworzona w ten sposób warstwa hydrożelowa stanowi powłokę ochronną dla błon śluzowych, jak również tworzy środowisko sprzyjające aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i przeciwzapalnych. Przyspiesza to gojenie uszkodzonej tkanki i przywracania jej naturalnego stanu fizjologicznego. Dodatkowo działa nawilżająco, przyczyniając się do nawodnienia komórek oraz aseptycznie, zabezpieczając przed wnikaniem drobnoustrojów do wnętrza tkanki oraz ograniczając możliwość rozwoju flory patogennej.

Cena za Procto Emorect czopki to - ok. 21 zł.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

Forum - komentarze i opinie:

<
Autor: lilianna , Data wysłania: 2012-07-01

Polecam te czopki Procto emorect osobom u których nie pomogły nasiadówki i żele. Po kilku dniach czuć olbrzymią ulgę. Po kilkunastu dniach hemoroidy wyleczone. U mine juz mija kilka miesięcy i wszystko ok:)

>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.