Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

Rusza Akademia Prawdziwego Piękna Dove

1 lutego 2010 r. wystartowała nowa akcja organizowana przez markę Dove pod hasłem: „Akademia Prawdziwego Piękna Dove”. Celem Akademii jest pomoc kobietom w odkrywaniu i podkreśleniu ich autentycznego piękna, oraz inspirowaniu do dbania o siebie i poświęcenia sobie więcej uwagi.

 

W ramach Akademii organizowane będą warsztaty dla kobiet, które odbywać się będą w całej Polsce. Pierwsza edycja warsztatów odbędzie się pod hasłem „Odkryj swój styl w Akademii Prawdziwego Piękna Dove”. W trakcie jednodniowych warsztatów 20 Pań, pod okiem znanego stylisty Piotra Sałaty, będzie miało okazję poznać sekrety doboru ubrań i dodatków. Do dyspozycji Pań będzie również zespół fryzjerów i wizażystów, którzy pomogą im w wydobyciu ich naturalnego piękna. Warsztaty zakończą się profesjonalną sesją zdjęciową.

- Akademia Prawdziwego Piękna Dove wierzy, że piękno zawarte jest w tym jak kobieta się czuje, a nie jak wygląda. Chcemy pomóc kobietom w odkryciu w sobie stylu, energii, zainspirować do dbania o swoje ciało i wnętrze oraz do poświęcania sobie więcej uwagi. Akademia pokaże kobietom, jak wydobyć ich piękno i zaakceptować niedoskonałości – mówi Urszula Kostian z Dove.

- Każda kobieta jest piękna, a zarazem żadna nie jest idealna, bo nikt nie jest idealny. Sztuka polega na tym, żeby Panie pokochały siebie takimi, jakie są, wiedziały, jak wyeksponować to, co w nich najpiękniejsze i nie rozpaczały z powodu niedoskonałości. Do takiego podejścia chcemy przekonać uczestniczki Akademii Prawdziwego Piękna Dove – dodaje Piotr Sałata.

Warsztaty „Odkryj swój styl” to pierwsza edycja Akademii Prawdziwego Piękna Dove. Przez cały rok, w różnych miastach odbywać się będą kolejne edycje warsztatów, poświęcone różnym obszarom życia kobiet.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.akademiadove.pl

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.