Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
Artresan

Artresan

Nad tym jest wpływ glukozaminy na zahamowanie procesu zwyrodnieniowego czy odbudowę zniszczonej chrząstki trwały wieloletnie prace badawczo-rozwojowe. Rezultaty tych badań pozwoliły na opracowanie unikalnych formuł trzech postaci suplementu diety wspomagającego odbudowę tkanki chrzęstno-stawowej – Artresanu.

 

Preparat ten zawiera w swoim składzie glukozaminę, która korzystnie wpływa na strukturę i funkcjonowanie chrząstki stawowej.

Jest produktem polskim i całkowicie naturalnym. Alternatywą dla osób ceniących sobie wygodę jest Artresan 1 a day. Ma on postać tabletki, którą przyjmuje się tylko raz dziennie. Jest to jedyny tego typu preparat na naszym rynku.

Aby dbać o stawy kompleksowo stworzono również krem Artresan Active, zawierający w swoim składzie glukozaminę wspartą także siarczanem chondroityny. Krem pomaga złagodzić skutki urazów i kontuzji stawów u osób młodszych, uprawiających sport, ale polecany jest także do masażu stawów u osób odczuwających dyskomfort w ich obrębie.

Nie mamy władzy nad czasem, nie możemy także zmienić biegu życia i uniknąć starości, dlatego warto promować aktywną postawę prozdrowotną i dbać o stawy każdego dnia. Ruch i profilaktyczne przyjmowanie preparatów wzmacniających stawy może nam zapewnić sprawność i dobrą formę na długie lata.

  • Cena Artresan za 90 tab. to: ok. 25 zł.
  • Cena Artresan Active za 45 tab. to: ok. 39,99 zł.
  • Cena Artresan krem za 75 ml to: ok. 8,99 zł.

Przeczytaj również:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

Forum - komentarze i opinie:

<
Autor: Zofia , Data wysłania: 2011-06-12

Dziwnie się czuję po artresanie, czy on może mieć jakieś skutki uboczne, czy można mieć nietolerancję glukozaminy?

Autor: Krewa , Data wysłania: 2011-06-14

Nietolerancja może dotyczyć każdego leku. A może to zbieg okoliczności (inne powody kiepskiego samopoczucia), albo interakcja z innymi lekami? Trudno coś wyrokować, lepiej pójść do lekarza i "wyspowiadać" się ze wszystkich przyjmowanych leków, z diety, trybu życia.

>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.