Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla mężczyzn /
Bodymax Żeń-szeń

Bodymax Żeń-szeń

Bodymax Żeń-szeń to silna dawka energii dla aktywnych mężczyzn. Zawiera czysty, standaryzowany ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego GGE Bodymax w zwiększonej dawce 200 mg. Badania potwierdziły, że żeń-szeń usprawnia transport tlenu w organizmie, dzięki czemu pomaga zmniejszyć zmęczenie. Żeń-szeń w wysokiej dawce zwyczajowo stosowany jest również jako środek poprawiający potencję.

 

Preparat jest przeznaczony dla aktywnych mężczyzn, intensywnie pracujących, żyjących w stresie, odczuwających zmęczenie spowodowane obciążającym organizm stylem życia.

Bodymax Żeń-szeń to ekstra energia, szybkie i silne wzmocnienie. Zwiększa aktywność fizyczną, dzięki lepszemu transportowi tlenu do mięśni, a także poprawia libido, jeśli jego obniżenie jest wynikiem przemęczenia, przepracowania.

Żeń szeń koreański

Żeń-szeń jest uprawiany w Chinach, Korei, Japonii, Rosji oraz Stanach Zjednoczonych. Najlepsze warunki klimatyczne do uprawy żeń-szenia występują w Korei. Stamtąd właśnie pochodzi żeń-szeń (Panax ginseng C.A Meyer.) używany do produkcji preparatów Bodymax.

Preparat zawiera czysty ekstrakt żeń-szenia GGE Bodymax w zwiększonej dawce 200 mg, bez witamin i minerałów.

Skuteczność unikalnego ekstraktu żeń-szenia GGE Bodymax została udowodniona w badaniach klinicznych. Jest to jeden z dwóch ekstraktów dostępnych na polskim rynku, których skuteczność gwarantują wyniki niezależnych badań klinicznych.

Preparat ma wygodną formę tabletek.

Dawkowanie 1 tabletka dziennie.

Cena Bodymax Żeń-szeń za 30 tabl. (1 miesiąc energii) to: ok. 44,00 zł. Można oszczędzić nawet do 50% kosztów kuracji kupując np. duże opakowania Bodymax Plus 100 lub 200 tabl. W aptekach pojawiają się także oferty specjalne na Bodymax, warto o nie pytać farmaceutę.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.