Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dieta /
Filtry dzbankowe Anna

Filtry dzbankowe Anna

Za sprawą firmy Anna by BWT na polskim rynku pojawiła najnowocześniejsza generacja dzbankowych filtrów do wody pitnej Perfect Water Tea and Coffee z formułą Mg2 Plus Mineral stworzonych specjalnie z myślą o wielbicielach kawy i herbaty.

 

Filtry służą do oczyszczania wody z kranu i jednocześnie wzbogacają ją o dobroczynny magnez. To jedyny tak łatwy, naturalny, prosty i skuteczny sposób systematycznego uzupełniania jego niedoboru w diecie.

Dzięki dzbankowym filtrom do wody Anna by BWT z dodatkiem magnezu, miłośnicy kawy i herbaty nie muszą już obawiać się tego, że ich napoje niekorzystnie zmniejszą obecność magnezu w organizmie. Dzięki Perfect Water Tea and Coffee Mg2 Plus Mineral mogą do woli cieszyć się ich niepowtarzalnym smakiem, głębokim aromatem, wyjątkową klarownością oraz oddawać zdrowej przyjemności.

Kawoszy czy miłośników herbaty ucieszy pewnie i ten dodatkowy fakt, że pijąc czystą, przefiltrowaną wodę sami zwolnią swój organizm z roli filtra, co z pewnością wpłynie jeszcze korzystniej na ich zdrowie i samopoczucie. Zaawansowany wielostopniowy system filtrowania Anna by BWT redukuje także twardość wody oraz równoważy jej poziom pH. Zawartość i walory tak uzdatnionej wody nie odbiegają w najmniejszym stopniu od jakości wody źródlanej z najlepszych źródeł.

 

Potwierdzona jakość

Filtry dzbankowe Anna by BWT Perfect Water Tea and Coffee powstały we współpracy specjalistów z firmy Anna oraz europejskiego lidera w uzdatnianiu wody, austriackiej firmy Best Water Technology. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości filtry dzbankowe Anna by BWT powstają w laboratoriach firmy BWT w Austrii oraz Niemczech. Produkty te wyróżniają się także nowoczesnym designem, ergonomią oraz zastosowaniem w nich podwójnych owalnych filtrów „longlife” o przedłużonej wydajności. Filtry dzbankowe Anna by BWT Perfect Water Tea and Coffee zdobyły certyfikaty prestiżowego ośrodka kontroli jakości LGA oraz uzyskały pozytywną opinię renomowanego, europejskiego instytutu badań konsumenckich - SGS Institut Fresenius, który potwierdził ich przewagę nad innymi konkurencyjnymi produktami.

  • Cena zestawu Anna by BWT Tea&Coffee z filtrem dzbankowym i wkładem longlife (wystarczający na 200 litrów filtrowania) to: ok. 90 zł.
  • Cena wkładu Anna by BWT Tea&Coffee longlife to: ok. 16 zł.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.