Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dieta /
Flora Original

Flora Original

Codziennie z powodu chorób układu sercowo – naczyniowego umiera aż 100 Polaków. Jedną z przyczyn jest nadmiar cholesterolu LDL we krwi, który odkłada się na ściankach naczyń wieńcowych powodując stopniowe zwężenie światła naczyń, a nawet zablokowanie dopływu krwi do serca. Wówczas może dojść do zawału serca.

 

Flora to margaryny nowej generacji, które pomagają zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo naczyniowego.

Flora Original to margaryna zalecana wszystkim dbającym o zdrową dietę. Jest to margaryna nowej generacji, nie zawiera częściowo utwardzonych olejów roślinnych, dzięki czemu jest wolna od niekorzystnych kwasów tłuszczowych trans. Flora Original zawiera 60% tłuszczu, przy czym charakteryzuje się wysoką zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Produkt zawiera dwie grupy tych dobroczynnych kwasów: omega-3 i omega-6. Źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 we Florze Original jest olej lniany, natomiast kwasy omega-6 pochodzą z oleju słonecznikowego. Jest ona wzbogacona w następujące witaminy: A, D i E, B6, B12 i kwas foliowy.

Flora Original jest uzupełnieniem codziennej diety sprzyjającej utrzymaniu zdrowego serca. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Cena margaryny Flora za 400g to: ok. 6,33 zł.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:









CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.