Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
Odkurzacz Raycop dla alergików

Odkurzacz Raycop

Osoby uczulone na roztocza wreszcie mogą z nimi zacząć walczyć. Na rynku pojawił się odkurzacz Raycop. To rewolucyjne urządzenie polecane jest szczególnie do materacy, łóżek oraz innych mebli tapicerowanych.

 

Odkurzanie materaca na sucho nie daje zadowalających efektów, ponieważ część kurzu zostaje ponownie rozpylona po mieszkaniu. Idealnym rozwiązaniem są odkurzacze z filtrami, zatrzymującymi roztocza.

Prestiżowa organizacja British Allergy Foundation nagrodziła odkurzacz Raycop. Posiada on 3 funkcje, które potęgują skuteczność jego działania. Lampa UV-C przez specjalny kanał rozprowadza bakteriobójcze promieniowanie, likwidując do 99,9% populacji bakterii E.coli i Staphylococcus aureus. Promienie UV-C powodują również uszkodzenie DNA roztoczy, bakterii i innych patogenów, a tym samym niszczą ich zdolność do namnażania się i powodowania chorób. Dodatkowo funkcja wibracji pozwala wydobyć szkodliwe mikroorganizmy z głębszych partii materacy. Warto dodać, iż wysoka skuteczność Raycop w usuwaniu kurzu jest wzmocniona zastosowaniem podwójnej filtracji antyalergicznej.

Odkurzacz Raycop sprawdza się, również w czyszczeniu tapicerki samochodu, która także jest siedliskiem roztoczy. To ważne zwłaszcza wtedy, gdyż często w samochodzie przebywamy z dziećmi.

Dane techniczne o Raycop model 1500:

  • długość: 33 cm
  • szerokość: 36 cm
  • wysokość: 17 cm
  • waga bez opakowania: 2,50 kg
  • napięcie znamionowe: 230 V - 50 Hz
  • moc: 400 Wat

Cena za odkurzacz Raycop to: ok. 987 zł.

Szczegóły na www.raycop.pl 

Przeczytaj również:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.