Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Stomatologia /
Orident Stomatologia

Orident Stomatologia

Orident Stomatologia to nowoczesna klinika oferująca kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Mottem przyświecającym jej założycielce, Agnieszce Szygendzie, było stworzenie takiego kompleksu gabinetów, w którym sama chciałaby się leczyć: oferujących usługi na najwyższym światowym poziomie, wykonywane przez doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów i najbardziej zaawansowanych technologii.

 

Misją Orident jest podnoszenie poziomu stomatologii na rynku poznańskim poprzez wyznaczanie nowych kierunków leczenia stomatologicznego, szkolenie kadr oraz wyznaczanie nowych standardów opieki stomatologicznej. Pacjenci mają do dyspozycji jeden z bardziej zaawansowanych pod względem technologicznym gabinet diagnostyczny (rentgen panoramiczny i tomograf komputerowy) oraz gabinet higienizacyjny. W klinice znajdują się ponadto trzy specjalistyczne gabinety stomatologiczne. Każdy gabinet, oprócz najwyższej klasy podstawowego sprzętu stomatologicznego, jest wyposażony w kamerę wewnątrzustną, rentgen punktowy, a zabiegi z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego) wykonywane są przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Standardem w Orident jest leczenie w znieczuleniu, w wygodnej, leżącej, komfortowej dla pacjenta pozycji.

Klinika wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, protetyki i implantologii. Prowadzone są specjalne programy edukacyjne dla dzieci, dla kobiet w ciąży i dla matek karmiących oraz dla osób cierpiących na dentofobię

Szczegóły na: orident.pl

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.