Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

Stwardnienie rozsiane - bezpłatne konsultacje neurologiczne

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego wznawia bezpłatne konsultacje neurologiczne w ramach długofalowego programu wspieranego przez firmę Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o.

 

W czterech miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Radomiu na wątpliwości pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane będą odpowiadać lekarze neurolodzy. Zainteresowani wizytą proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z koordynatorem programu w danym mieście.

- Konsultacje neurologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony chorych. Na każdym spotkaniu mamy komplet pacjentów, a lista rezerwowa jest długa. Pokazuje to jak bardzo potrzebne są takie działania, bo publiczna służba zdrowia nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb osób chorych na SM – mówi Małgorzata Łuba, koordynator konsultacji w Warszawie.

Partnerem programu jest firma Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o.

- Zależy nam, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z porad lekarza neurologa i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące objawów i sposobów leczenia SM – dodaje Magda Bober, PR Manager w Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. Dzięki programowi bezpłatnych konsultacji pacjenci mają ułatwiony dostęp do lekarza specjalisty i tym samym mogą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące choroby – uzupełnia.

 

Więcej informacji:

 • Małgorzata Łuba – koordynator programu w Warszawie
  Tel.: 0 801 313 333 lub 22 745 11 25
 • Jarosław Ziemlański – koordynator programu w Gdańsku
  Tel.: 58 301 74 61
 • Marzenna Gądek – koordynator programu w Szczecinie
  Tel.: 781 13 15 13
 • Eleonora Rosmańska – koordynator programu w Radomiu
  Tel.: 607 633 616 

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.