Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla mężczyzn /
Permen KING

Permen® KING

Mówi się, że drzewo, dom i potomstwo to główne cele życiowe mężczyzny, a najkrótsza droga do jego serca wiedzie przez... sypialnię. Jednak, by z radością i satysfakcją móc realizować kolejne pasje, konieczne jest zapewnienie jak najdłużej sprawności seksualnej. Dopomóc w tym może nowy Permen® King. Dzięki udoskonalonej formule substancji wspomagających, preparat zwiększa sprawność seksualną oraz wzmaga doznania.

 

Co czwarty mężczyzna prosi o poradę lekarza, a co trzeci sięga po środki wspomagające potencję, przy czym ponad połowa nie robi nic, gdy pojawią się pierwsze kłopoty z potencją*. Jak pokazują badania TNS OBOP, większość Polaków sięga po wsparcie w uzyskaniu erekcji dopiero gdy zaczynają się problemy w łóżku, ale nie wcześniej, niż dwa lata od momentu wystąpienia problemu. Aż 58% badanych wskazało właśnie ten moment jako odpowiedni na uzyskanie pomocy. Także, wg ankietowanych, chęć utrzymania sprawności seksualnej w starszym wieku (45% badanych) oraz pierwsze niepowodzenia w seksie (15%) są powodem do szukania wsparcia**.

 

Pierwsza pomoc w alkowie

Już w sytuacji, gdy pojawiają się sporadyczne problemy, należy jak najszybciej rozpocząć działania, które pomogą przywrócić pełną sprawność seksualną. Stres i przemęczenie, życie pod „presją czasu”, zła dieta, w tym ciężkostrawne i tłuste potrawy, mogą znacząco osłabić libido, co zakłóca czerpanie przyjemności z intymnych, iście królewskich spotkań w sypialni. Pomocna okaże się więc dieta, poprawa lub nawet zmiana stylu życia, rozładowanie nadmiernego napięcia w otwartej rozmowie z partnerką. Dodatkowym wsparciem może być „pierwsza pomoc” - korzystanie ze sprawdzonych preparatów, bazujących na specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach. Badania wykazały, że najczęściej wskazywanym przez mężczyzn efektem suplementacji wspomagającej potencję jest osiągnięcie i utrzymanie erekcji (60%) oraz wydłużenie czasu trwania stosunku (58%)**. Statystyki te powinny więc przekonać tych, którzy swój problem wolą wstydliwie chować pod kołdrą i ociągają się z szukaniem pierwszej pomocy.

Na bazie męskich doświadczeń został opracowany Permen® KING - suplement diety oparty na naturalnych składnikach – który, przyjmowany regularnie przez dłuższy czas, zwiększa komfort i jakość współżycia, wpływa na erekcję i libido oraz stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

Swoją siłę zawdzięcza podwójnej dawce L-argininy, (w dwóch tabletkach jest jej aż 600 mg), co w połączeniu z wyciągiem z żeń-szenia wspiera wywołanie i poprawia jakość erekcji. Dodatkową moc preparat zyskał dzięki dodaniu wysoko skoncentrowanego wyciągu z żurawiny wielkoowocowej CystiCranTM. Natomiast Tribulus terrestris (buzdyganek ziemny) dodatkowo zwiększa ochotę na królewski seks.

W skład suplementu diety Permen® KING wchodzą:

  • Tribulus terrestris – znany potocznie pod nazwą buzdyganek ziemny. Wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu, regenerację organizmu, przyrost siły i masy mięśniowej, co wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego.
  • L-arginina – wpływa na wzrost liczebności oraz ruchliwość plemników w nasieniu i jest jedyną substancją, z której w organizmie jest wytwarzany tlenek azotu – neuroprzekaźnik odpowiedzialny za reakcje seksualne, w tym podniecenie i doznania seksualne.
  • Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać wysoką sprawność fizyczną, stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.
  • CystiCranTM – wysokoskoncentrowany wyciąg z żurawiny wielkoowocowej, który ma korzystny wpływ na męskie drogi moczowe.

Permen® jest najchętniej wybieranym suplementem diety wspomagającym potencję*** w Polsce. Jest także najbardziej rozpoznawalnym produktem** w swojej kategorii.

Cena Permen KING: 30 tabl. – ok. 60 zł.

Stosowanie: 1-2 tabletek dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą. Zalecany do regularnego stosowania. Dostępny jest w aptekach bez recepty.

* abczdrowie.pl
** TNS OBOP. Listopad 2011, nr projektu B101APP/11, badanie na zlecenie firmy Walmark na grupie 3206 osób aut. Mariola Piszczatowska, konsultacje naukowe – prof. dr hab. Zbigniew Izdebski
*** IMS Health, Raport OTC, MAT/02/2012

Przeczytaj również:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.