Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla mężczyzn /
Permen

Permen®

Seksualność jest ważną sferą w życiu każdego mężczyzny, a jej jakość często ma odzwierciedlenie w życiu codziennym. Witalność bywa wyrazem udanego życia osobistego, natomiast nawet drobne niepowodzenia łóżkowe mogą przyczynić się do zaniżenia własnej wartości i pogłębiającej się frustracji. Tymczasem niewielu, bo tylko 36% mężczyzn zdaje sobie sprawę, że problemy z erekcją w Polsce są dość powszechne i dotyczą blisko 3,5 milionowej grupy.

Spadek potencji wiąże się często z ogólnym zjawiskiem przemian cywilizacyjnych, złą dietą, nadwagą, brakiem ruchu, stresem czy dłuższą średnią życia. Ponadto wpływ na obniżenie libido mają zmiany organiczne, w tym różne dolegliwości. Najważniejsze, by nie lekceważyć problemu – jakość życia seksualnego w każdym wieku może być udana! Warto ją wspierać, stosując się do zaleceń specjalistów, a także wspomagając codzienną dietę bezpiecznymi dla zdrowia suplementami diety, do których należy Permen.

 

Składniki Permenu

Głównym atutem preparatu jest jego skład. Składniki, zawarte w Permenie, mają naturalne pochodzenie: Tribulus terrestris, L-arginina i żeń-szeń - korzystnie wpływają na libido, stymulację doznań i erekcję, zwłaszcza, gdy jest ona zbyt krótka lub niesatysfakcjonująca. Suplement sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej i satysfakcji z odczuwanych doznań, a jego regularne przyjmowanie(od 6-8 tygodni) pozytywnie działa na jakość i intensywność życia seksualnego - dzięki temu można spoglądać na świat z naturalnej, dobrej perspektywy.

Tribulus terrestris - znany potocznie pod nazwą buzdyganek ziemny, wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu, regenerację organizmu, przyrost siły i masy mięśniowej, co wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego.

L-arginina - wpływa na wzrost liczebności oraz ruchliwość plemników w nasieniu i jest jedyną substancją, z której w organizmie jest wytwarzany tlenek azotu - neuroprzekaźnik odpowiedzialny za reakcje seksualne, w tym podniecenie i doznania seksualne.

Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać wysoką sprawność fizyczną, stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

Skuteczność Permenu doceniły już tysiące mężczyzn, czyniąc go numerem 1 w Polsce.

Stosowanie: 1-2 tabletek dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą. W celu osiągnięcia pozytywnych efektów Permen® należy stosować regularnie przez około 6-8 tygodni.

Cena Permen 30 tabl. to: ok. 66 zł.

Zobacz też:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

Forum - komentarze i opinie:

<
Autor: merfi , Data wysłania: 2011-01-18

Permen czy Vitasteron? Napiszcie opinie, bo nie wiem, co wybrać. Dzięki!

>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.