Jesteś tutaj: Strona główna / Seks i emocje /
Sposoby na urozmaicenie seksu

Urozmaicamy nasz seks

Seks jest obecny w naszym życiu od zawsze, najlepszym dowodem na próby jego urozmaicenia jest Kamasutra pochodząca z początku naszej ery. Istnieje ponad 400 pozycji seksualnych, a 97 procent ludzi poprzestaje tylko na trzech… To wielka szkoda!

 

Spełnienie poprzez poznanie

Seks może być drogą do poznania partnera, wyrazem uczuć, jakie do niego żywimy, sposobem na poczęcie dziecka lub… przykrym obowiązkiem. Bywa uważany za środek prowadzący do osiągnięcia określonego celu, np. zdobycia partnera lub zatrzymania go. Można też jednak prościej do niego podchodzić - ponad 80 procent Polaków twierdzi, że seks warto uprawiać głównie dla przyjemności. Seks to nie tylko czułe pieszczoty, bycie we dwoje lub zmysłowa przyjemność. Oprócz tego, że wprowadza na szczyt rozkoszy, jest lekiem dla duszy i ciała. Przeciętny stosunek trwa ok. 10 minut, a trzy stosunki tygodniowo to 7500 spalonych kilokalorii. Taką ilość energii można również spalić przebiegając 120 kilometrów… Co jest przyjemniejsze? Sprawa jest oczywista!

 

Gadżety na nudę

Niestety tylko 40 procent ludzi na świecie jest zadowolonych ze swego życia seksualnego. Na szczęście istnieje wiele sposobów na seksualną nudę, a jednym z nich są rozmaite, erotyczne zabawki, które nie są już tematem tabu. Z pomocą idą producenci prezerwatyw, którzy oferują bardzo wiele gadżetów. Nakładki wibracyjne np. Unimil Pleasure vibes, jak zapewnia ich producent, „bateria wystarczy na długą, namiętną noc, a przyjemność wzmacniają wbudowane perełki”. Do urozmaicenia igraszek, przydatny może się stać żel intymny, a szczególnie Unimil Warming Pleasure, dodatkowo rozgrzewający ciała kochanków. Do tego wszystkiego, aby zapewnić maksymalną ilość doznań, ale w pełnym bezpieczeństwie, producenci proponują ogromną gamę prezerwatyw. Nowy nabytek na rynku, to Unimil Natural, klasyczne, nawilżane prezerwatywy ze zbiorniczkiem.

 

Wbrew rutynie


Nuda potrafi zabić nawet najgorętsze uczucia, dlatego warto jest czasem wprowadzić zaskakującą nowość. Należy też podkreślić, że seks ma zbawienny wpływ na nasze ciało. Powstrzymuje biologiczne objawy starzenia się. Partnerzy, którym seks przynosi zadowolenie, kochają się często i chętnie. Eksperymentujmy, bawmy się seksem, smakujmy nowych pozycji, w nowych miejscach i z nowymi gadżetami. Spróbujmy wyłamać się z rutyny. Pamiętajcie, nie liczy się ilość, liczy się jakość.

Źródło: www.unimil.pl

Przeczytaj również:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

Forum - komentarze i opinie:

<
Autor: raffi , Data wysłania: 2009-09-22

zamiast nakładek unimila czy dureksa warto poszukać w seks-szopach tam są modele z wymiennymi bateriami lub takie gdzie zasilanie włacza się dopiero przy wejściu głeboko

Autor: ciekawski , Data wysłania: 2010-03-06

szukam pozycji a nie ankietw ale to fakt 97% ludzi mają tylko 3 pozycje ja taż mam niestety tylko 3 i szukam więcej pozd ciekawski

>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.