Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Seks i emocje /
Unimil Warming Pleasure

Unimil Warming Pleasure

Aby łatwiej nam było się kochać i odczuwać większą przyjemność, firma Unimil wyprodukowała nowy żel intymny Unimil Warming Pleasure. To produkt, który nie tylko umożliwi odpowiednie nawilżenie podczas stosunku, ale także wzmocni doznania partnerów poprzez wydzielane ciepło.

Wiele pań skarży się na problemy z nawilżeniem pochwy podczas stosunku. Trudności tego typu mogą wynikać z niedoborów estrogenu - hormonu odpowiedzialnego za wydzielanie śluzu na ściankach pochwy. Zdarza się, że niektóre panie mają tego typu hormonalne problemy od zawsze, a inne odczuwają dyskomfort dopiero w okresie menopauzalnym. Jakiekolwiek by to nie były przyczyny, jest już sposób by sobie z tym poradzić. To właśnie lubrykanty z odpowiednią substancją nawilżającą wspomogą oboje partnerów w doskonałym przeżywaniu miłosnych uniesień.

Firma Unimil proponuje nam żel intymny o właściwościach nawilżających Unimil Warming Pleasure. Unikatowe substancje zawarte w tym lubrykancie sprawią, że kochankowie podczas stosunku będą odczuwali dodatkowo spotęgowaną przyjemność w postaci ciepła. Wystarczy odrobina, aby rozgrzać ciała kochanków. Teraz także w sensie dosłownym!

Szczegóły na: www.unimil.pl

Cena żelu intymnego Unimil Warming Pleasure za 50 ml: ok. 13,99 zł

Przeczytaj także:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.