Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości na rynku / Dla zdrowia /
ImmunoINFEC

ImmunoINFEC

Jesień i zima to pory roku, kiedy częściej cierpimy na infekcje górnych dróg oddechowych. Właśnie w czasie tych mroźnych lub dżdżystych miesięcy sprawdzą się środki zawierające wyciąg z korzenia Pelargonium sidoides. W Polsce jedynym takim preparatem jest ImmunoINFEC.

 

Dorośli mogą łykać wyciąg z Pelargonii Afrykańskiej w kapsułkach, natomiast dzieci pić pod postacią smacznego syropu o nazwie ImmunoINFEC Junior, o smaku malinowym.

ImmunoINFEC jest skuteczny w walce z objawami przeziębienia, zapalenia oskrzeli, gardła i zatok takimi jak kaszel, ból gardła, ból głowy lub katar.  Preparat doskonale nadaje się do zwalczania infekcji, które nie wymagają aplikowania antybiotyków. Może też bez problemu być stosowany równocześnie z lekami zwalczającymi gorączkę i przeciwbólowymi. Ekstrakt nie wchodzi w interakcje z lekami i suplementami, które mają przeciwdziałać kaszlowi, co oznacza, że może być stosowany przez dzieci.

Po suplementy wspierające układ odpornościowy warto sięgnąć nie tylko wtedy, gdy już zachorujemy, ale również po to by uchronić się przed ewentualną infekcją. Jak pokazują badania większość Polaków chodzi do pracy pomimo przeziębienia lub grypy, przez co nie dość, że chorują dłużej i leczą się mniej skutecznie, to jeszcze zarażają innych.  Co więcej, stosunkowo często zamiast sięgnąć po preparaty, które mają zwalczać infekcje dróg oddechowych, decydujemy się na witaminy, mleko z miodem i sok malinowy, licząc że takie metody skutecznie zwalczą chorobę. Również nadmierne zażywanie antybiotyków zbiera swoje żniwo, zaburzając prawidłową mikroflorę organizmu, która odpowiada za ogólny stan naszego zdrowia. Wniosek jest prosty i oczywisty – lepiej zapobiegać niż leczyć.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach w serwisie Poradynazdrowie.pl? Zapisz sie do newslettera!

| Regulamin

<>

Skomentuj:

CAPTCHA Image
Trudno odczytać? Przeładuj obrazek!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dodając komentarz zgadzasz się na Regulamin Publikacji Komentarzy.